Ekologicky čistiace prostriedky pre autá

Produkty ekologicky čistiacich prostriedkov

Ultrasonic Cleaning Solution

Ultrasonic Cleaning Solution

Ultrasonic Cleaning Solution je špeciálne vyvinutý roztok pre použitie s ultrazvukovou čistiacou sadou KENT. Jedna fľaša roztoku je na jedno vozidlo. Roztok môže byť použitý so všetkými konkurenčnými ultrazvukovými čistiacimi sadami. Čistiaci roztok má obsah 100ml.

Spray One Shot

Spray One Shot

Čistič vstrekovacích zariadení a karburátorov, kombinuje veľmi vysoký tlak spreja, má výbornú čistiacu schopnosť a rýchle schnutie. Odstraňuje usadeniny, mastnoty a oleje. Po aplikácii produkt úplne vyhorí bez zanechania akýchkoľvek nečistôt. Čistí klapky karburátorov, hlavy vstrekovacích trysiek a klapky prívodov vzduchu do vstrekovacích zariadení. Čistič má obsah 100ml.

Multi-Cleaner

Multi-Cleaner

Multifunkčný čistič na báze vody pre použitie na textílie a kovy. Čistí a upravuje všetky typy vinylov, plasty a tvrdú gumu. Zanecháva nový, prirodzený vzhľad upravovaného materiálu. Efektívny na liate aj plechové ráfiky kolies. Vytvára prirodzenú farbu plastových nárazníkov. Čistiaci prostriedok má obsah 1l a 5l.

CLEAN 5000

CLEAN 5000

Efektívny priemyselný odmasťovač s citrusovou vôňou určený na odstraňovanie mastnoty, olejov, voskov, nezatvrdnutých silikónov a lepidiel, zvyškov lepidiel a rôznych iných nečistôt. Je vhodný na použitie rôznych podkladov ako kovy, drevo a keramika. Efektívny na čistenie silne znečistených povrchov. Obsah 500ml a 5l.

Brake Parts Cleaner 2

Brake Parts Cleaner 2

Vysokotlakový, rýchloschnúci čistič na bezchlórovej báze určený hlavne na čistenie diskových bŕzd, bubnových bŕzd a spojkových obložení. Tento skvelý multifunkčný čistič aplikovateľný v každom uhle, vysoký tlak pre rýchlejšie čistenie, nepoškodzuje gumu, nylon ani plastové diely. Čistiaci prostriedok má obsah 600ml a 750ml.

Diesel One Shot 2

Diesel One Shot 2

Vysokovýkonný a efektívny čistič palivového systému dieselových motorov. Rozpúšťa a odstraňuje usadeniny a nečistoty v palivovom systéme. Produkt je špeciálne testovaný a nevykazuje žiadne negatívne pôsobenie na rôzne komponenty používané v palivovom systéme. Čistiaci prostriedok má obsah 250ml.

Radiator Oil Emulsifier

Radiator Oil Emulsifier

Radiator Oil Emulsifier jednoducho a spoľahlivo odstraňuje emulzie oleja z chladiacich systémov automobilov v prípadoch poškodenia tesnenia hlavy valcov. Jednoducho a spoľahlivo čistí chladiaci systém - zvyšuje chladiaci účinok systému. Obsahuje účinné aditíva pre rýchly účinok. Čistiaci prostriedok má obsah 250ml.

Air Co Refresh

Air Co Refresh

Vysoko výkonný čistiaci produkt určený pre všetky druhy klimatizačných jednotiek. Unikátna čistiaca pena zaisťuje rýchle a efektívne čistenie všetkých druhov výparníkov a prieduchov. K dispozícii je dlhý aplikačný nástavec – dosiahne aj na ťažko dostupné miesta. Čistiaci prostriedok má obsah 300ml.

V čom sme jedineční

 • Zlatá medaila zo Ženevy
 • Zlatá medaila zo Ženevy
 • Naša zapaľovacia elektronická žiarivka získala v apríli roku 2009 na výstavách medzinárodných ženevských vynálezov zlatú medailu.

Aktuálne novinky

 • Neónové osvetlenie
 • Pre spoločnosť VSL SERVICES s.r.o. sídliacu v Poprade sme zabezpečili kompletné vnútorné neónové osvetlenie kancelárií.
 • Neónové a LED diódové lampy
 • Pre Hotel Růže sídliaci v Prahe vedľa pražského Orloja sme zabezpečili vnútorné aj vonkajšie osvetlenie neónovými a LED diódovými lampami.
 • Výmena pouličného osvetlenia
 • Pre obec Malinovo neďaleko Bratislavy sme zabezpečili kompletnú výmenu svietidiel pouličného osvetlenia.

Meracie protokoly

 • Efektívny spôsob úspor energie
 • Vyvinuli sme elektroniku pre žiarivky, ktorá dosahuje výrazné úspory energie v porovnaní s tradičnými elektronikami.
 • Meranie žiarivky s tlmivkou
 • Pri meraní bola použitá toková metóda, ktorou sme zistili, že žiarivková trubica je schopná naštartovať aj čiastočne poškodenú (trubicu) žiarivku.
 • Elektronický predradník CSP
 • Vyvinuli sme nový predradník s 50% až 55% úsporou energie na sodíkové lampy, ktorým dokážeme regulovať intenzitu osvetlenia počas prevádzky.