Ekologicky čistiace prostriedky v priemysle

Produkty ekologicky čistiacich prostriedkov

All Purpose Foam Cleaner

All Purpose Foam Cleaner

Multifunkčná čistiaca pena na čistenie automobilových skiel, automobilových interiérov a exteriérov, čalúnenia, látok a plastových dielov. Vytvára krištáľovo jasný povrch skiel. Čistiaca pena zanecháva čistú sviežu vôňu a má obsah 75ml.

Glass Kleen 2

Glass Kleen 2

Čistiaca pena určená na odstraňovanie mastnoty, insektu a nikotínových škvŕn zo skla a lakovaných povrchov. Po aplikácii zanecháva čistý povrch a sviežu vôňu. Čistiaca pena rozpúšťa mastnotu, ľahko odstraňuje nikotínové škvrny a neobsahuje silikón. Čistiaca pena Glass Kleen 2 má obsah 500ml.

Speedy 500

Speedy 500

Čistiaci prostriedok Speedy 500 sa používa na odstránenie silikónov, zvyškov lepidiel, tesnení, dechtu, asfaltu, vosku a silikónových leštidiel z lakovaných a nelakovaných povrchov, textilu, gumy, skla bez ich poškodenia. Čistiaci prostriedok má obsah 1l.

Engine Cleaner

Engine Cleaner

Čistiaci prostriedok je bezpečný, biologicky odbúrateľný čistič motorov. Neškodný voči moderným automobilovým lakom, plastom, gume a kovovým častiam. Je vhodný pre použitie do vysotlakových umývacích zariadení. čistič na báze vody, vynikajúca čistiaca schopnosť. neobsahuje škodlivé riedidlá. Čistiaci prostriedok má obsah 5l.

Fuel Guard II

Fuel Guard II

Unikátny vysoko koncentrovaný čistič paliva, ktorý zaisťuje maximálnu účinnosť pri spalovaní u všetkých benzínových a dieselových motorov. Znižuje spotrebu, chrání proti usadzovaniu nečistôt, zvyšuje životnosť vstrekovacích trysiek a palivových čerpadiel. Čistiaci prostriedok má obsah 250ml a 5l.

Oil Absorbent Granules

Oil Absorbent Granules

Vysokoabsorbčné granule určené na čistenie podláh v dielňach, servisoch. Vysoká absorbčná schopnosť. Nie je škodlivý. Absorbuje oleje, vodu, chemikálie, riedidlá, žieraviny. Schválené nemeckým úradom pre kontrolu materiálov (MPA NRW). Čistiaci prostriedok má obsah 20l.

Performance NLR

Performance NLR

Performance NLR je čistiaci prostriedok na kožu. Odstraňuje aj „zažranú“ špinu. Neobsahuje riedidlá a má neutrálne pH, a teda neodstraňuje prirodzené ochranné oleje z kože. Po čistení čistiaci prostriedok zanecháva jemnú vôňu kože. Bezpečné použitie na jemnú kožu. Čistiaci prostriedok má obsah 1l.

Performance NLC

Performance NLC

Špeciálna zmes olejov bez obsahu silikónov a rozpúšťadiel. Zmes je určená na ošetrovanie kože a prinavrátenie jej prirodzených vlastností a lesku. Pravidelným používaním Performance NLC zabránite popraskaniu kože a zachováte jej pružnosť. Je tiež vhodný na ošetrovanie plastov a vinylu v interiéri vozidla. Čistiaci prostriedok má obsah 1l.

V čom sme jedineční

 • Zlatá medaila zo Ženevy
 • Zlatá medaila zo Ženevy
 • Naša zapaľovacia elektronická žiarivka získala v apríli roku 2009 na výstavách medzinárodných ženevských vynálezov zlatú medailu.

Aktuálne novinky

 • Neónové osvetlenie
 • Pre spoločnosť VSL SERVICES s.r.o. sídliacu v Poprade sme zabezpečili kompletné vnútorné neónové osvetlenie kancelárií.
 • Neónové a LED diódové lampy
 • Pre Hotel Růže sídliaci v Prahe vedľa pražského Orloja sme zabezpečili vnútorné aj vonkajšie osvetlenie neónovými a LED diódovými lampami.
 • Výmena pouličného osvetlenia
 • Pre obec Malinovo neďaleko Bratislavy sme zabezpečili kompletnú výmenu svietidiel pouličného osvetlenia.

Meracie protokoly

 • Efektívny spôsob úspor energie
 • Vyvinuli sme elektroniku pre žiarivky, ktorá dosahuje výrazné úspory energie v porovnaní s tradičnými elektronikami.
 • Meranie žiarivky s tlmivkou
 • Pri meraní bola použitá toková metóda, ktorou sme zistili, že žiarivková trubica je schopná naštartovať aj čiastočne poškodenú (trubicu) žiarivku.
 • Elektronický predradník CSP
 • Vyvinuli sme nový predradník s 50% až 55% úsporou energie na sodíkové lampy, ktorým dokážeme regulovať intenzitu osvetlenia počas prevádzky.